Şirket Avukatı

ATK Şirket Avukatlık

Merkezi İstanbul’da bulunan ATK Hukuk Bürosu Türkiye'nin 81 il' inde Şirket danışmanlık hizmetlerini geniş kadrosu ile yasalar çerçevesinde ileri seviyede tecrübesiyle hukukun genel prensiplerine ve hukuka uygun çözümler için çalışmaktadır.

ŞİRKET AVUKATLIK HİZMETLERİ

Şirket avukatı ve hukuki danışmanlık: Şirket avukatı, Şirketin işleyişi ve karşılaşacağı hukuksal korumayı saptamaktadır. Danışmanlık süreçleri her şirket için önemlidir. Anonim şirket (A.Ş.) zorunlu ve Limited Şirket Avukat Şirket Sözleşmesi, şöyle ki bu sürçlerde kambiyo vasfına haiz evrakların hukuki statüsün de şirketlerin zarar görmesini önlemek ya da zarar etmemesi için şirket avukatlığı danışmanlık yapmaktayız.

Şirketinizin hukuki süreçlerinde etkin bir destek sağlamak adına bir hukuk müşaviri veya şirket avukatı seçerken, genel kurul, ticaret hukuku, anonim şirketlerde ve limited şirket olarak faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarına uygun uzmanlık alanlarına odaklanan bir avukat seçmek önemlidir. Şirketin kuruluşundan itibaren hukuki danışmanlık hizmetini sağlayabilecek, ticaret hukuku ve iş hukuku konularında deneyime sahip bir avukat veya hukuk bürosunu tercih etmek, iş yapış şekliniz, icra takipleri, işveren hakları gibi konularda şirketinize rehberlik edecektir. Şirketler hukuk avukatı seçerken, şirketin hukuki ihtiyaçlarına uygun bir uzmanlık ve deneyim setine sahip bir profesyonelin, iş hukuku ve ticaret hukuku alanlarında şirketinizi etkili bir şekilde temsil etmesine özen göstermek önemlidir.

Bilgi almak için arayabilirsiniz.

telefon whatsapp